Adım adım mükemmel topuz yapımı

0
197

Sabah saçımızı yapmak için saatlerce saat harcadığımız anlamına gelmez. Aslında, neredeyse her zaman denediğimiz gibi görünmesini sağlamak için yollar arıyoruz ancak aslında bu yeni görünümü birleştirmek için 20 dakikadan az zaman harcadık.Mükkemel topuz saç modelinizi 4 adımda yapıyoruz.

ADIM 1: Saçınızı ikiye ayırın.

Saçınızı fırçalayarak başlayın ve saçınızın uçlarına parlaklık ve beslenmek için biraz yağ uygulayın.Tarak yardımıyla ortadan ayırın.

ADIM 2: Saçlarınızı alçak kuyruk olarak bağlayın

Fırçayı kullanarak, saçınızı boynunuzun ense ucundaki düşük bir at kuyruğuna getirin ve sonra bir saç tokasıyla sabitleyin.

3.ADIM: Saçınızı Örgü

Saç spreyi ile saçlarınızı yumuşatın.Bundan sonra, at kuyruğunuzu klasik üç iplikli bir örgü kullanarak örün ve daha sonra küçük bir elastik tokayla bağlayın.Daha da büyük bir topuz oluşturmak için, örgüyü istediğiniz boyuta getirmek için biraz dışarı çekin.

ADIM 4: Örgünüzü Düşük Topuzun İçine Sarın

Örgüyü at kuyruğunuzun tabanına sarın ve daha sonra başınıza sabitlemek tokayla sabitleyin. Elde tutulan bir ayna kullanarak dengeyi kontrol edin. Dengesizse, örgünüze hafifçe çekerek gerektiğinde ayarlamalar yapın.

Mükemmel saç topuzunuz hazır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz