AirPod’larınızı Temizlemek Çok Kolay Nasıl Yapılır?

0
710

Apple’ın geleneksel kulaklıkları yerine AirPods aldı, piyasaya sürülmesinden bu yana yıllar içinde giderek daha popüler hale geldi ve anlaşılır bir şekilde ortada. Kablosuz tasarım daha kolay kullanım sağlar, pil ömürleri mükemmeldir.(15 dakika şarj etmek 3 saat pil ömrüne eşit!! ) Ve çok iyi ses kalitesi sunar. Görünüşe göre fiyat etiketi ( Apple’ın web sitesinde bulabilirsiniz) yatırıma değebilir. https://www.apple.com/tr/shop/select-airpods

Sesin iyi gelmesini için, airpodsa bakabilmeleri ve onları nasıl temiz tutacağınızı bilmek önemlidir. Neyse ki, bunları temiz tutmak çok zor değildir ve günlük yapılabilir.

Apple web sitesine göre AirPod’larınızı temizlemenin en iyi yolu yumuşak, kuru, tüy bırakmayan bir bez kullanmaktır.Diş fırçası mikrofon ve hoparlör ağlarını silmek için en iyisidir ve bu deliklerden herhangi birinde herhangi bir kalıntı varsa, küçük bir diş fırçası gibi yumuşak kıllı bir fırçayı çıkarmak için hafifçe kullanabilirsiniz.

Ancak AirPod’larınızı temizlerken aklınızda bulundurmanız gereken çok önemli bir ayrıntı var kesinlikle su geçirmez değildir. Ne AirPod’lar ne de kılıfları suya dayanıklı değildir, bu nedenle temizlik sırasında herhangi bir sıvıyı temas etmediğinizden emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz