Boyamadan önce Saçınızın Temiz veya Kirli Olması Önemli mi?

0
176

Saçlarınız yağlı ve kirliyken boyamayı isteyebilirsiniz.Saçlarınızı boyamadan önce temiz mi veya kirli mi olması gerekiyor tüm merak ettiklerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Boyamadan Önce Saçlarınız Kirli veya Temiz Mi Olmalı?

Saçlarınız yağlı ve ince telli olabilir bu aslında saçlarınız için iyi birşey.Saçlarınızı boyamadan önce yağlı olması sert kimyasallara karşı korumaya yardımcı olur.Yağ extra bir koruyucu görevi görür, saçlarınız daha az hasar alır ve kırılma minimuma düşer.Saçlarınızda ne kadar çok yağ varsa temizle işlemi sırasında o kadar fazla koruma sağlar.

Saç ürünleri boyama zarar verir mi ?

Çeşitli ürünlerin saç boyanıza zararı yoktur.Zararı olan ürünler zaten satılmaz.Ancak sizin saçınıza uygun mu aldığınız ürün ? Çeşitli ürünlerde saçınızın boyasına zarar vermez.

Ne zaman saçlarımı tam anlamıyla yıkayabilirim ?

Saç boyası saçınızdan kolayca çıkmaz. Spor salonundan evde çok rahat saçlarınızı yıkayabilirsiniz.Bununla birlikte, sülfat içermeyen ve renkle işlenmiş saçlar için formüle edilmiş şampuanların kullanılması önemlidir.Boyalı saçlar için şampuan ve saç kremi kullanmak, renginizden daha fazla yıpranmanıza ve tonunuzu korumanıza yardımcı olacaktır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz