Göbek Yağlarını Eritmek mümkün mü ? Ne yemeliyim

0
9MANTARLAR

Güneşe daha az maruz kalmakla daha soğuk aylara girdiğimizde, gıdalardan D vitamini alımı son derece önemli hale geliyor. 
UV ışığı altında yetişen mantarlar, göbek yağlarıyla mücadeleri araştırmalar kanıtlanmıştır.

AHUDUDU Taze veya donmuş ahududu, vücudun insülin tepkisini düzenlemeye ve ayrıca göbek yağını azaltmaya yardımcı olan çok miktarda lif içerir.

ÇORBA

Bir öğünden önce çorba içmenin , o yemeğin toplam kalorili yükünü azalttığını gösterir. Düşük kalorili bir çorba gibi yüksek lifli yiyecekleri yemek o kadar tatmin edici ki, genel olarak daha az yemek yiyorsunuz, böylece kilo veriyorsunuz.

YUMURTALAR

Sonuçlar, düşük kalorili bir diyet uygularken kahvaltısında iki yumurta tüketen katılımcıların,% 65 daha fazla kilo verdiklerini ve benzer kalorili simit kahvaltısında olanlara kıyasla bel çevresini% 34 azalttığını tespit etti.

Yumurtalar ayrıca açlığı uzak tutmak ve aşırı yemeyi engellemek için harika bir protein kaynağıdır.

BROKOLİ

Brokoli gibi koyu yeşil sebzelerin göbek yağını azaltmaya yardımcı olabileceğini” söyledi. Bilim insanları ayrıca aynı zamanda bu sebzelerin tip 2 diyabet için risk faktörlerini de azaltabileceğini bulundu.

SARIMSAK

Gıdaların antimikrobiyal özelliklere sahip beslenmesini önleyici gibi görünmektedir, ancak yapılan araştırmalar sarımsakların iyi bakteri bozulmadan kalırken yalnızca kötü, enflamasyona neden olan bakterilerin peşinden gittiğini göstermektedir. Vücudun yiyecekleri daha verimli bir şekilde sindirmesini sağlamaktadır.


YULAF EZMESİ


Kahvaltıda doyurucu bir kase yulaf ezmesi olması sadece lezzetli değil aynı zamanda beliniz için de mükemmeldir. CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here