iPhone X ve Yeni iPhone 11 Arasındaki Önemli Farklılıklar

0
206

Gece yarısı yeşili ve uzay grisi de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelen iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max telefonun 13 Eylül için bir ön sipariş tarihi var ve 20 Eylül’de mağazalarda satışa sunuluyor. İPhone 11’in mevcut modellerden nasıl farklı olduğuna dair tam bir döküm.

  1. Yeni Renkler : Yeni iPhone 11, gece yarısı yeşili, uzay grisi, altın kaplama ve gümüş kaplama dahil olmak üzere çeşitli renklerde sunulurken, XR mercan, mavi ve siyah gibi renklerde geliyor .Gece yarısı yeşil seçeneği, Apple akıllı telefon ailesi için yeni bir renk oldu.
  2. Telefon Şimdiye Kadarki En Sert Cama sahip: iPhone 11 ve 11 Max Pro, tüm iPhone’ların en güçlü camı kullanılarak üretilmiştir . Bu cam, 30 dakika boyunca 4 metreye kadar IP68 su geçirmezlik derecesine sahiptir, bu da iPhone’un düşme ve darbelere karşı güvende olduğu anlamına gelir.
  3. Daha Canlı Ekran : Yeni çıkan Super Retina XDR ekran
  4. Daha İyi Pil Ömrü ile Daha Hızlı Performans : iPhone 11, daha hızlı bir performans hızına sahip olup, daha kısa sürede çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Pili ayrıca bir iPhone XS ile karşılaştırıldığında günde dört saat daha ve iPhone XS Max’den günde beş saat daha fazla dayanıyor.
  5. Yeni Özelliklere Sahip Yükseltilmiş Kamera ve Video Sistemi : Bu yeni iPhone, tamamen modele entegre edilmiş yeni ultra geniş, üçlü kamera sistemine sahiptir. Ayrıca , yüksek çözünürlük ile anılarınızı kolayca ve sorunsuz bir şekilde yakalamanıza yardımcı olabilecek gece modu ve portresi modu gibi yeni kamera özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
  6. Daha İyi Yüz Kimliği Tanıma : Bu akıllı telefondaki yeni ve geliştirilmiş yüz tanıma kimlik doğrulama özelliği, geçmiş modellerden yüzde 30’a kadar daha hızlı performans gösterir ve yüz tanıma farklı açılardan alındığında artık daha iyi.
  7. En Üst Düzey Ses : Bu telefonun sürükleyici surround sesi ile donatılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz