Olmadan Yaşamayacağınız 3 Makyaj Fırçası

0
171

Amatörlerin elinde bile gerçekten bir fark yaratan fırçalar var.Ve herkesin hem özelliklerinden hem de amacı ürünlerinden en iyi şekilde yararlanan en iyi bir görünüm elde etmesine yardımcı olabilir.

En iyi fırça hangisi ? Buna nasıl karar verebiliriz ? En iyi fırçanın benim için doğru olduğunu nasıl öğrenirim ?

En iyi Fırça ???  Doğru fırçayı kullanmak sadece makyajımızı daha iyi göstermekle kalmaz, aynı zamanda ürünü boşa harcamamak demektir.En kötü makyaj ürünleriniz dahi en iyi fırçayla neler yapabileceğinizi merak ediyorsunuz.Ve unutmayın en iyi malzemeden oluşan fırça yani lif yapı en iyi fırçanız olabilir.

En iyi temiz ve temiz kullandığınız temizlediğiniz fırçanızdır. Fırçalarınızı sabunla güzel bir yıkama yapın ve kurumaya bırakın – haftada bir kez yapın bunu. Daha uzun süre dayanacaklar ve bu şekilde daha iyi makyaj uygulaması alacaksınız.

1. Fondöten fırçası
Bir fondöten fırçası kullanarak kusursuz, profesyonel görünümlü bir yüzey elde etmenin en iyi yollarından biridir. Bir fırça, her zaman iz bırakmayan hafif, eşit bir kat uygulamanıza ve daha sonra orada bir görünüm için cilde karıştırmanıza izin verir.

2. Toz fırçası
Bu fırça, mineral makyaj gibi toz temellerin uygulanması veya bir makyaj görünümü ayarlamak için yarı saydam tozun son dokunuşu için mükemmeldir. “Toz fırçalarımın hepsi gerçekten yumuşak, çünkü bunu tüm yüzüne kullanabilirsiniz.”

3. Kapatıcı fırçası

Kapatıcı uygulayabilmeniz için tasarlanmış makyaj fırçasıdır. Yüz bölgesine uygun tasarlanan ve sentetik kıllardan oluşan bir ten makyaj fırçasıdır.”Kapatıcı” ise, her türlü kapatıcıyı uygulamanızı mümkün kılar. Bütünleşmiş bir ten görünüm için tek bir fırça yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz