Sevgililer Gününde Hediye ipuçları

0
4Sevgililer Günü, her yerdeki çiftler için yılın en sevimli, en romantik günüdür. 

1.Onlara bir Spotify çalma listesi hediye et. Boo’nuzu hatırlatan tüm konuşmacıları, ayrıca sizin ve ilişkiniz için özel bir anlamı olan şarkıları, örneğin arabada ilk defa beraber olduğunuzda çalan şarkıyı, hatta belki de bir yoldan geçen şarkısını ekleyin.

2.Tüm anıların fotoğraflarınızı sosyal medyalarda yayınlayın. Bir düşünün: Sosyal medyalarda onunla birlikte olduğunuz anları paylaşarak ufak hediyelerinizi sunmak için gerçekten çok işe yaricaktır.

3.Filmlere gidin.Beğendiniz filmleri ortak noktanız olan film türleri ne olursa olsun.Sıkılcak dahi olsanız birlikte vakit geçirmek için en iyi planlardan biri bu çok iyi olucaktır.

4. Ona el yapımı bir şey gönderin. Bir hediye iyi olmak için pahalı olmak zorunda değildir. İçten bir kart veya bir fotoğraf albümü veya kendinize yaptığınız herhangi bir hediye seçenekler arasında 🙂

5.Ona en sevdikleri şeyleri içeren bir bakım paketi gönderin. En sevdiğiniz şeyleri içeren bir kutuyu doldurun,  kozmetik olabilir sevdiği abur cuburlar olabilir.Beğendiği parfumler olabilir. Kitaplar veya onun beğendiği şeyler iyi olabilir.

6.Onu görmek için bir sürpriz gezisi planlayın.Bir yerlere gitmek iyi gelebilir.Semtinizin en iyi yerleri doğa yerleri olabilir.Google da en iyi çay bahçeleri aratmanızda fayda olabilir.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here