Sütyene taşlı süsleme Nasıl Yapılır

0
226

Gardalobınızı renklendirmek için sütyenlerinizi taşlarla kaplayabilirsiniz.Hafif bir ışıltı ile sütyenlerinizi çok iyi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tarzınızdan bağımsız olarak, iç çamaşırı mağazasından satın alabileceğinizden daha az bir yapay elmas sütyen yapabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Şeyler

  • Sutyen
  • Ölçüm bandı
  • Güçlü kumaş tutkalo
  • Düz sırtlı yapay taş

ADIM 1:

Bir sütyen kabının genişliğini ve yüksekliğini ölçün. Bu ölçümler elmas tasarımınızın boyutunu belirlemenize yardımcı olur.

ADIM 2:

Sütyenlere parlak taş yapıştırmadan önce tasarımınızı planlayın. Bu, hata olasılığınızı azaltır ve onları yapıştırdıktan sonra taşları yeniden konumlandırma ihtiyacını önler plansız yaparsanız sütyeninizi mahvedebilirsiniz.

ADIM 3:

Her bir yapay elması, arkasına az miktarda yapıştırıcı ile sütyene yapıştırın. Tasarım boyunca çalışırken bunu tek tek yapın. Bir kürdan yardımıyla boncuklara tutkal uygulayarak yapıştırmanız işinizi daha temiz yapmanıza olanak sağlar.

ADIM 4:

Belirlelidiğiniz modeli dıştan başlayarak boncuklarınızı yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

ADIM 5:

Boncuk veya yapay elması yapıştırıken eşit ve güzel gözükmesi için metre ve cetvelde olabilir kullanmanız gerekmektedir.

ADIM 6:

Sabırla taşlarımıı yapıştıralım.Dikkat etmemiz gereken konu yerleştirirken düzenli ve güzel olmasıdır.Bu işlemi profesyonel gösterecektir.

ADIM 7:

Plandığımız gibi ters istikamette taşları diziyoruz.Ve kesinlikle cetvel kullanıyoruz.

ADIM 8:

İşlemimiz istediğimiz gibi oldu.

ADIM 9:

Az olduğunu düşünüyorsanız extra taş ekleyebilirsiniz.

ADIM 10 :

Aynı işlemi diğer tarafa uygulayın.

Sütyeni 24 saat kurumaya bırakın.

İpucu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz