Vücut Tipiniz İçin İç Çamaşırı Nasıl Bulunur ?

Bunlarada bakabilirsiniz

2022 oymalı avangard gümüşlük modelleri

Evinizi dekore ederken birçok unsurlara dikkat ediyoruz.Evin tasarımına dikkat ederdek evinizi hangi tarzda dekore ettiğinizde çok etkilemektedir.Modern bir tasarım evde oymalı bir...

Dermatologlara Göre Cildinizi İçten Dışa Nemlendirmenin Yolları

Ama önce cildinizin kuru mu yoksa yağlı mı olduğunu anlamanız gerekiyor. Parlayan bir cilde sahip olduğunuz tek zaman, ona...

Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

En az bebeklerin konforu kadar annelerin konforlu olması da bebek odası dekorasyonunda oldukça önemlidir.Küçük Bebek Odası İçin Büyük Kolaylık Sağlayan Öneriler.Kullanışlı bebek...

2022 Yaz bikini modelleri Bu modellere bayılacaksınız

2022 yılı için sizlere en iyi yaz bikini modellerini topladık.Hepsi birbirinden güzel tasarımlar çok bayılacaksınız. İster plajda ister havuz...

Kadın bedenleri söz konusu olduğunda, her kadını güzel bir şekilde benzersiz kılan sonsuz bir şekil ve ölçü kavramı vardır. Bununla birlikte, zamanla, vücudun değişen oranları beş temel kategoriye ayrılmıştır. Bunlar elma, dikdörtgen, üçgen, ters üçgen ve kum saatini vücut tipini içerir. Daha önce kadın bedenlerini tanımlamak için kullanılan bu garip kelimeleri hiç duymadıysanız, üzülmeyin. Ağırlığınıza bakılmaksızın, bir kadının omuzlarının, belinin ve kalçalarının karşılaştırmalı oranlarına göre vücut tipi bulunurlar. Hangi kategoriye girdiğinizi bilmek, aynı derecede büyük seçeneklerin olduğu iç çamaşırı bedeni seçerken çok değerli bir gizli silah olabilir. Bu nedenle, iç çamaşırınızda ve yatak odasında en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmak için tüm vücut tipleri için en iyi iç çamaşırları tartışmak için buradayız.

İç Çamaşırı Çeşitleri


İç çamaşırı, kadın figürünü düzgün göstermek için bir çok tasarımları olmaktadır. Harika bir parça veya set, bir kadının benzersiz kadınlığını vurgular ve onu rahat ve güzel hissettirir. İster başka biri için isterse sadece kendisi için giyilsin, mükemmel iç çamaşırı parçası herhangi bir kadının güvenini anında arttırma yeteneğine sahiptir. Sütyenler ve korseler veya kombinezonlara kadar iç çamaşırı dünyası, her şekil ve büyüklükte kadınlar için bir hazine sandığıdır. Bu kılavuz, tüm vücut tipleriniz için iç çamaşırı için tam bir rehber oluşturarak, tüm iç çamaşırlarınıza bir giriş ve bilmediğiniz birkaç tanesini sunar.

Takım iç çamaşır

Adından da anlaşılacağı gibi, eşleşen bir sütyen ve külot içerir. İç çamaşırlara yönelik bu kadınsı, cilveli yaklaşım, belirli bir özelliğe odaklanmak yerine vücuda dikkat çektiği için tüm vücut tiplerine uygundur.

eşleşen kombin

Jartiyer modelli iç çamaşırları


Eşiniz için bir süpriz ve baştan çıkarıcı bir jartiyer ile yatak odasındaki enerjiyi attırdığı doğrudur. Askı kemeri olarak da bilinen bu parça, belin etrafını sarar ve genellikle dantel veya hassas bir malzemeden yapılır. Daha cesur bir görünüm peşindeyseniz, jartiyer kayışları da deri olarakta bulunabilir. Bu aksesuar, uzun çoraplarıa takılan asılı klipslere sahiptir. Bu iç çamaşırı, belini vurgulamak isteyen kum saati vücut tipine sahip kadınlar için harikadır. Ayrıca, bacaklarına dikkat çekmek isteyen kadınlar için vazgeçilmezdir.

jartiyer

Korse kullanımı


Tarih boyunca, korse’nin amacı ve sembolizmi birkaç kez değişti. Son zamanlarda bu güç dengesi artık kadınlara geri döndü.Baştan çıkarıcı özelliği ile bilinir, bir korse bir kadının göğsünün altında oturur ve kalçalara kadar uzanır. Figürü şekillendirmek ve bir kum saati silueti elde etmek için tasarlanan geleneksel formlar, dikişler boyunca arkaya bağlanır. Bununla birlikte, bu danteli yanlarda olanlar modern görünüme daha yatkındır.

korse

Büstiyer kullanımı


Bir korse gibi, büstiyer kadın formunun kıvrımlı kum saati siluetini güçlendirir. Bu sıkı bağlantı parçası, büstü şekillendirirken baskın olarak yukarı doğru kullanılır ve nihai çekici figürü oluşturur. Belde incelme ve eğriler oluşturma gücü ile, daha dolgun bir göğüs yanılsaması verirken, büstiyer, kum saati veya dikdörtgen vücut şekline sahip daha küçük göğüslü kadınlar için mükemmeldir.

büstiyer

Tek parça İç çamaşırı modelleri


Oyuncak ayınızı yatak odasına getirmek asla seksi değildir. Tek parça mayo iç çamaşırı eşdeğerindedir, tüm vücut tiplerine uyan eğlenceli bir parçadır. Dantel, deri, örgü ve diğer çeşitli kumaş, kesim ve stillerle sunulan bu iç çamaşırı, herhangi bir vücut tipini düzgün gösterir.Özellikle, geniş omuzları dengeleyen ve vücudu uzatan ters üçgen şeklindeki kadınlarda çarpıcı görünüyor.

tek parça

Daha güzel görünmek için Sabahlıh deneyin

18.yüzyılda Fransa’da tanıtılan sabahlık, romantizm ve kadınlık ile yakından ilişkilidir. Bu şeffaf giysi aslında bulanık sıcak sabahlıklarınıza daha zarif bir alternatiftir. Evdeki en sevdiğiniz iç çamaşırı üzerine giyin.

sabahlık

Babydoll

Babydoll elbiseler ters üçgen vücut şekillerine sahip kadınlar için mükemmeldir yani geniş omuzlu kadınlar ve nispeten diyebiliriz.Bu parçanın yumuşak kayışları omuzlarınızı düzleştirirken, etek alt yarısında denge yaratacaktır. Bu narin elbise, daha kıvrımlı kadınlarda da harika görünüyor.

tek parça sabahlık

Saten kumaş iç çamaşırı deneyin


Bacaklarınızı hem son derece çekici hem de uyumak için harika bir ipeksi bir rahatlık ile gösterin. Eşleşen zarif bir ipek üst ve eşleşen şort setine sahip saten, yaz mevsimi ve uyuyanlar için mükemmeldir.

saten iç giyim

Kombinezon


İç çamaşırları ve pijamalar söz konusu olduğunda zarif, kadınsı bir seçenek olan kombinezon, omuzlardan doğrudan asılı olan basit, kısa bir elbise şeklindedir. 1920’lerde popüler olan bu iç çamaşır, yumuşak, pırıltılı ipek, narin pamuk ve şehvetli satende güzeldir. Basit tasarım, bu tarzın tüm vücut tiplerine, özellikle uzun bacaklı bayanlara uygun olduğu anlamına gelir.

kombizon

Vücut Çorabı


Bu tek parça, süper sıkı giysi, ayak parmaklarının uçlarından, bacaklardan, gövde boyunca boyuna ve kollardan aşağıya uzanır. Genellikle tek bir parça olan vücut çorabı şeffaf kumaş, narin dantel veya fileli olarak yapılır.

vüçut corabı

İç çamaşırı Takım modelleri


Bu iç çamaşır benzer şekilde, tek parça gibi davranan bir iç çamaşırıdır. Bu, giysinin üst ve alt kısımdaki bralette stilinin bağlı olduğu anlamına gelir. Genellikle, kısa modeldir.Yatak odası için bir tulum gibi görünüyorsa, o zaman bir romper deriz. Sonuç olarak, benzerleri gibi, bu parça tüm gövdeleri düzgün göstermek için çeşitli kesimleri mevcuttur. Özellikle, dikdörtgen ve ters üçgen vücut tipli olan kadınlar için oldukça tamamlayıcıdır.

vücut takımı

Sütyen modelleri


Klasik sütyen veya sütyen, yaygın olarak bilindiği gibi, ilk kez 1907’de adlandırıldığından beri kadınlar için temel bir iç çamaşırı ürünü olmuştur. Bu tarihten çok önce var olmasına rağmen, bu süre zarfında modern söylem ve kadınların yaşamları haline gelmiştir. Çeşitli stiller, modeller, renkler ve şekiller mevcut olan sütyen, tüm kadınlar tarafından giyilebilecek bir parçadır. Stilleri arasında askısız, bralette, spor ve diğerleri bulunur. Daha küçük göğüslü kadınlar için, braletler güzel, zarif bir seçenektir, ancak daha dolgun bir büst görünümü yaratacaktır. Öte yandan, daha büyük göğüslü olan kadınlar için, destekleyici, yastıklı sütyen hala harika görünürken rahatlığı sağlayacaktır.

sütyen

Elbise tarzı iç giyim modeli

Genellikle saten veya ipekten yapılmış olan bu iç çamaşırı, daha geniş omuzları ve daha küçük belleri olan kadınlar için vücut hatlarını dengeleyeceğinden özellikle giymeleri tavsiye edilir.

sabahlık saten

Romper


İç çamaşırın eşofman eşdeğeri olarak, romper eğlenceli ve genç bir giysidir. Tipik olarak yüksek kesim bacaklara dikkat çekerken, tek parçalı şekil güzel eğrileri vurgulayacaktır. Bununla birlikte, daha kıvrak, stil hala sizin için uygun hale gelicektir.. İster bel çevresinde narin dantel olsun ya da göğsünüzde eğlenceli fırfırlar olsun, vurgulamak istediğiniz alanda ayrıntılara sahip tulum arayın.

romper

Kimono


Geleneksel bir Japon kıyafeti olan kimono, en sevdiğiniz iç çamaşırı setinize çarpıcı bir ektir kabarık sabahlıklarınızdan biraz daha farklıdır. Uzun kollu ve zemine kadar uzanan bir etek çizgisine sahip olan kimono, şehvetli, hafif ve güzel bir parçadır.

kimono

Tanga / G-String


Klasik iç çamaşırlara arsız bir alternatif olan tanga, harika görünmek ve hissetmek için harika bir yoldur. G-string olarak da bilinen bu stil, dar giysiler giyerken tipik iç çamaşırların yarattığı sinir bozucu çizgileri anında ortadan kaldırır.Yani, spor salonunda spor yaparkan bile eğlencelidir, yeni bir tanga denemeli ve spor yaparken farkı anlayın.

tanga

Dikişsiz Külot


Elbise veya tayt gerçekten herhangi bir dar kıyafet giyen herhangi bir kadın, giysilerinizin altından gösterilen iç çamaşırı hatlarının hayal kırıklığını anlayacaktır. Bu nedenle, külot çizgilerini ortadan kaldırmak ve şık, seksi bir siluet oluşturmak için tek bir kumaş parçası kullanılarak oluşturulan dikişsiz külotlar, herhangi bir kadının gardırobunda çok önemlidir.

dikişsiz külot

Brazilian külot

Ancak brazilan külot, herhangi bir vücudu düzgün göstericek ve baştan çıkarıcı bir stil haline getirecektir. Özellikle, şeritli kenarlar daha geniş kalçaların eğrileri tamamlayacaktır.

v kilot

Dikişsiz Sütyen


Dikişsiz külotlara benzer şekilde, dikişsiz bir sütyen, siluetinizin sıkı, yeni küçük siyah elbisenizde şık ve pürüzsüz kalmasını sağlayacaktır. Dikişsiz sütyen, kayış veya dikiş içermediğinden diğer sütyenlerden farklıdır. Bu parçaları oluşturmak için, bir makine giysiyi tek parça olarak örer, daha sonra bardaklar şekillendirmek için ısıya preslenir. Sonuç olarak, bu rahat sütyen çok çeşitli boyut, şekil ve renklerde mevcuttur.

dikişsiz sütyen

Destekli Sütyen


Yatak odasında bir destekli sütyen göstererek ısıyı biraz ekstra hacim getirin. Bardaklarda ekstra dolgu, dolgunluk yanılsaması oluşturmak için göğüsleri yukarı iter ve daha küçük göğüslü kadınların bir anda daha dolgun göstericektir. Bu parçanın rahatça sığması ve harika görünmesi için doğru boyutta ve uygun bir stil seçtiğinizden emin olun.

Sütyen ölçüsü nasıl alınır ? Doğru sütyen ölçüsü bulmak için tıklayınız.

sütyenn

Erkek boxer modeli kadın iç çamaşırı


Adı sizi aldatmasına izin vermeyin, bu iç çamaşırı her türlü kadın için süper seksi bir seçenektir. Sevimli bir spor sutyeni ile eşleştirilmiş, dikdörtgen figürleri olan kadınlar için eğlenceli olurlar.

erkek

Zayıf gösteren Korseli iç çamaşırlar

Bayanlar, eğriler hiç bu kadar güzel görünmemişti ve kilolarınızı sevin, bu yüzden vücutta biraz kilo yanlış birşey değildir.Bununla birlikte, püf noktası şeklinizi en üst düzeye çıkarmak ve eğrilerinizin giysilerinizin altında düzgün görünmesini sağlamak istiyorsanız korseli iç çamaşırları deneyebilirsiniz.

korseli iç giyim

İz yapmayan Sütyen

elbiseler içinde sütyen gözükmesini istemeyiz.Dağınık sutyen askıları çok çirkin durmaktadır. Bu ikilemi çözmek için iz yapmayan sütyenleri deneyebilirsiniz.İz yapmayan bir sütyen tam olarak adından da anlaşılacağı gibi, destek sağlamak ve bölünmeyi artırmak için tam anlamıyla göğüslere yapışır ve iz göstermez.Genellikle silikondan yapılır, ancak daha hafif alternatiflerde de bulunur, çoğu iz yapmaz sütyen yeniden kullanılabilir, etkili ve kullanımı kolaydır.

effaf sütyen

Vücut Tipleri için İç Giyim


Artıkiç çamaşırını öğrendiğinize göre, şekiller hakkında konuşalım. Geometri kitaplarınızı çıkarın çünkü kum saati, üçgen, dikdörtgen, ters üçgen ve elma şeklindeki figürleri öğrenme zamanıdır

Kum saati vücut tipi


İsmin türetildiği kum dolu kum saati gibi, bu vücut tipi de kalçalarla genişleyen omuzlar ve içe doğru daralan dar bir bel ile ayırt edilir. Kum saati figürleri yukarıdaki iç çamaşırı stillerinden herhangi birinde güzel görünmekle birlikte, korse veya jartiyer kemeri dar beli vurgulayarak daha iyi göstermektedir. Tangalar, sütyen takımlarıve brazilian külot da kum saati figürleri üzerinde çarpıcı bir şekilde güzel durur.

vücut tipi 1

Üçgen Vücut tipi
Üçgen şeklindeki bayanlar genellikle eğrilere sahiptir. Bu şeklin karakteristik özelliği, göğüs ve omuzlardan daha geniş olan kalçalardır. Kalçalarınıza dikkat çekmek istiyebilirsiniz. Bununla birlikte, vücut hattınızı dengelemek istiyorsanız, dikkati yukarı çeken iç çamaşırı seçmeniz gerekecektir. Korse, büstiyer, destekli sütyen veya babydoll gibi giysiler bunu başaracak.

gen

Dikdörtgen vücut tipi
Sütun olarak da bilinen dikdörtgen şekil, belde belirgin bir şekilde sivriltilmeden kum saati şekline benzeyen atletik bir figürdür. Omuzlar ve kalçalar zarif bir dikdörtgen şekil oluşturmak için hizalanacaktır. Cameron Diaz ve Kaley Cuoco gibi çarpıcı aktörler klasik dikdörtgenlerdir. Bu vücut şekline sahip kadınlar, seksi kombinezonlar, korseler ve büstiyerler gibi bele tamamlayıcı görevi getiren iç çamaşırı denemelidir.

dikdörtgen vücut

Ters üçgen vücut tipi
Üçgen vücut tipi gibi geniş omuzlar, büyük bir büst ve dar bir bel ve kalça çeviri ters üçgeniniz var. İç çamaşır söz konusu olduğunda, tanga gizli silahınızdır. Bu parça seksi ve kendinden emin görünürken omuzlarınızı inceltecek ve vücudu uzatacaktır. Klasik bir sabahlık veya kimono da ters üçgen vucutları düzgün gösterecektir.

ters üçgen vücut

elma tipli vücut
Geniş kalçaları ve güzel, baştan çıkarıcı modeli Ashley Graham’a benzer büyük bir göğsü olan düzgün vücutlu kadınlar, elma vücut şeklinin seçmelidir.

elma vücut

İç Çamaşırı İpuçları Türleri

  • İç çamaşırınızı seçerken, doğal şeklinizi vurgulamak veya oranlarınızı dengelemek isteyip istemediğinize karar vermek önemlidir. Oradan, bunu başarmanıza yardımcı olacak en iyi iç çamaşırı stillerini seçebilirsiniz.
  • Bir kum saati figürünü korse, jartiyer kemeri veya tanga ile vurgulayın.
  • Üçgen şekilli bayanlar geniş kalçalarına brazilian külot ile dikkat çekebilir veya göğüslerini destekli sütyen, korse, büstiyer veya babydoll ile dengeleyebilir.
  • Dikdörtgen şekilli kadınlar, korseler, büstiyerler ve kombinezonlar ile bel tanımı oluşturabilir.
  • İç çamaşırına yatırım yapmak isteyen ters üçgen şekilli kadınlar doğrudan kimonolara doğru yol almalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

son yüklenenler

2022 Rengarenk komidin modelleri

Yatak odasında bir komidin yoksa yatak odası değildir. (: Yatak odası takımlar genellikle komidin birlikte olmaktadır.Kendi isteğiniz dışına çıkmıcağınız...

2022 oymalı avangard gümüşlük modelleri

Evinizi dekore ederken birçok unsurlara dikkat ediyoruz.Evin tasarımına dikkat ederdek evinizi hangi tarzda dekore ettiğinizde çok etkilemektedir.Modern bir tasarım evde oymalı bir...

Dermatologlara Göre Cildinizi İçten Dışa Nemlendirmenin Yolları

Ama önce cildinizin kuru mu yoksa yağlı mı olduğunu anlamanız gerekiyor. Parlayan bir cilde sahip olduğunuz tek zaman, ona...

Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

En az bebeklerin konforu kadar annelerin konforlu olması da bebek odası dekorasyonunda oldukça önemlidir.Küçük Bebek Odası İçin Büyük Kolaylık Sağlayan Öneriler.Kullanışlı bebek...

2022 Yaz bikini modelleri Bu modellere bayılacaksınız

2022 yılı için sizlere en iyi yaz bikini modellerini topladık.Hepsi birbirinden güzel tasarımlar çok bayılacaksınız. İster plajda ister havuz...

Benzer konular