Yüz Makyaj Fırçaları modelleri ve sahip olman gerekenler

Bunlarada bakabilirsiniz

Hamilelikte Bağışıklığınızı Korumak İçin 5 İpucu

Hamileyseniz, hamile kadınların koronavirüs için savunmasız bir grubta olduğunu görmek sizi rahatsız edebilir. Bu, sosyal mesafe önlemleri yoluyla sosyal teması azaltmanız gerektiği...

Yumurtlama Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Gebe kalmaya çalışan kadınlardan en sık sorulan soruları yanıtlıyoruz.Kısa bir soru cevap yazısıdır. S. Bir adet döngüsünde iki kez...

Sperm Sayısını ve Doğurganlığını Artırmanın 5 Yolu

Hamilelik hakkında konuşalım. Bir bebek düşünüyorsanız sperm sayısı çok önemlidir.Erkekler neden bu kadar çok sperm üretmelidir ? Sperm sayısı...

Seveceğiniz Sevimli Pembe Oje

Pembe, tırnaklar için o kadar çok yönlü bir renktir ki, herkesin seveceği bir renk olacağından emin olabilirsiniz. Mutlu gülümseyen yüzlerden ve sevgi...

İhtiyacınız Olabilecek Yüz Makyaj Fırçaları hepsini sizlere sıraladık

Makyaj fırçaları nasıl saklanır ? Makyaj fırçaları nasıl temizlenir ? Makyaj fırçaları ne işe yarar ? Hangi makyaj fırçası nerde kullanılır ? Yüz makyaj malzeleri nelerdir ?

Hiçbir şey bizi yepyeni yüz makyaj fırçalarının heyecanı gibi heyecanlandırmıyor.Saf temiz ve yumuşak kıllar. Güzellik araçları için aynı hevesimizi paylaşabilirsiniz ya da paylaşmayabilirsiniz, ancak yüz makyaj fırçaları için almak için dışarı çıktıysanız, neye ihtiyacınız olduğunu bilmek önemlidir. Seçenekler çok fazla bulunur. Size her şeyi kapsayan makyaj fırçası kılavuzumuzla yardımcı olalım.

YÜZ MAKYAJ FIRÇASI REHBERİ

Konik Fondöten Fırçası ne işe yarar ? Konik fondöten fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Konik Fondöten Fırçası:

Esnek kıllar ve nazikçe konik kenarlar, bu fırçayı çizgisiz bir yüzey için sıvı ve krem ​​temelleri uygulamak ve karıştırmak için mükemmel hale getirir. Yüzün en fazla kapsama ihtiyacı olan alanlardan başlayın ve en pürüzsüz, en doğal uygulama için aşağı doğru vuruşlar kullanın.

konik fırça
Yüz makyaj fırçası:Konik Fondöten Fırçası

Yuvarlak Fondöten Fırçası ne işe yarar ? Yuvarlak fondöten fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Yuvarlak Fondöten Fırçası

Yoğun toplanmış kıllar ürünü eşit şekilde toplar ve dağıtır. Yuvarlak, kubbeli şekil kılların fırçalanırken karışmasını sağlar. Sonuç, herhangi bir sıvı, krem ​​veya toz fondöten için eşit, kusursuz bir sonuçtur.

yuvarlak fondoten
Yüz makyaj fırçası:Yuvarlak Fondöten Fırçası

Düz Kapatıcı Fırçası ne işe yarar ? Düz kapatıcı fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Düz Kapatıcı Fırçası

Düz, yuvarlak uç, yüzün hatlarını yapmanızda yardımcı olur. Göz altı halkalarına (ve burnunuzun köprüsüne) kapatıcı uygulamak için kullanın ve sonra suyla ve mendille temizlenebilir.

düz kapatıcı
Yüz makyaj fırçası:Düz kapatıcı Fırçası

Hassas Kapatıcı Fırçası ne işe yarar ? Hassas kapatıcı fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Hassas Kapatıcı Fırçası

Bu kapatıcı fırça daha küçüktür ve daha hassas uygulama için bir noktaya gelir. Lekeleri veya küçük kusurları gizlemek ve dudağı boyama uyguladıktan sonra çizgileri temizlemek için kullanın. Ya da fırçayı krem ​​fondoten batırın ve büyük köprücük kemiği veya kaş kemiğinin hemen altına uygulayın.

hassas kapatıcı
Yüz makyaj fırçası:Hassas Kapatıcı Fırçası

Fondöten Toz fırçası ne işe yarar ? Fondöten toz fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Fondöten Toz Fırçası

Gevşek toplanmış kıllar yuvarlak şekli büyük, kabarık bir fırçadır. Fondöten için kullanabilmektedir.

toz fırçası
Yüz makyaj fırçası: Fondöten Fırçası

Allık fırçası ne işe yarar ? Allık fırça nedir ve nasıl kullanılır ?

Allık Fırçası

Bu, yanak rengini uygulamak için kullanılabilecek daha kompakt bir toz fırçasıdır. Yanaktaki (elmacık kemiği) elmaları bulmak için gülümseme ve saç çizgisine (alın bölgesi) doğru yapmak için kısa vuruşlar kullanın. Alın bölgesi ve elmacık kemiği çizmek için idealdir.

allık fırçası
Yüz makyaj fırçası: Allık Fırça

Açılı Fırça Ne işe yarar ? Açılı fırça nedir ve nasıl kullanılır ?

Açılı fırça

Açılı şekili daha hassas gölgeleme sağlar. Yumuşak, kabarık açılı fırçalar allık, bronzlaştırıcı ve vurgulayıcı uygulamak için mükemmeldir. Daha kontrollü konturlama için daha sert, daha yoğun toplanmış kıllara sahip açılı fırçalar kullanılabilir.

açılı fırça
Yüz makyaj fırçası: Açılı Fırça

Beneklenme Fırçası ne işe yarar ? Benekleme fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Benekleme fırçası

Bu fırça, şeffaf bir yüzey için en hafif pigment uygulamasını sağlar. Son işlem pudrası veya allıkta kullanın.(veya)Krem ​​fırçayı yanaklara eşit olarak bastırmak için bir nokta hareketi kullanılabilir. Temel fırçası olarak kullanıldığında yumuşak, havalı bir efekt elde etmek için de kullanılabilir.

benekleme fırçası
Yüz makyaj fırçası: Benekleme Fırçası

Fan Fırçası ne işe yarar ? Fan fırçası nedir ve nasıl kullanılır ?

Fan Fırçası

Bu fırçanın yumuşak kılları ve düz, fan şekli, onu yumuşak odak etkisi için vurgulama veya bronzlaştırıcı pudra üzerinde hafifçe süpürmek için ideal bir araç yapar. Fırça şekli de mükemmel bir kontur sağlar. Keskin bir görünüm için rengi elmacık kemiğinin altındaki çatlaklara düz bir şekilde uygulayın veya makyajınızın geri kalanını bozmadan fazla kalanı alamak veya tozları yeniden dağıtmak için kullanıma uygundur.

fan fırçası
Yüz makyaj fırçası: Fan Fırçası

Yüz Makyaj Fırçalarınızı nasıl saklamalıyız ?

Makyaj fırçalarınızı işiniz bitince gelişi güzel atmayın.Temizlemeden çantanıza atarsanız temizlenmeyen fırçalar bakteri oluşumunda daha hızlı yayılmaktadır.Bunun yerine düzenli kalın.Basit önerilerle güvenli hale getirecektir.

Makyaj Fırçalarınızı Yıkama ve Kurutma

Makyaj Fırçalarınızı Yıkama ve Kurutma nasıl yapılır ? Makyaj fırçaları temizlerken birer birer basit bebek şampuanı kullanarak temizleyebilirsiniz.Kılları yerinde tutan tutkalı gevşetebilecek sert kimyasallardan kaçınmak için nazikçe ve yavaşça temizleyin.Köpürtülmüş fırçaları avucunuzun içine yumuşak bir şekilde ovalayın ve temizlene kadar iyice durulayın.

Daha sonra bunları bir gece boyunca kuruması için bir kağıt havluya düz olarak koyun. Kullanmadan önce bir dokunma testi yapın, çünkü daha büyük fırçalarınızın kuruması biraz daha uzun sürebilir.

Makyaj Fırçalarınızı Sıkça Nasıl Yıkamanız Gerekir

Yıkama fırçalarının altın kuralı haftada bir kez yapmaktır. Ancak, bir hafta geçerseniz ertelemeyin. “En azından ayda bir yıkayın!” Kirlenen fırçalar tekrar kullanılması sadece kopmalara neden olmakla kalmaz, aynı zamanda teninize başka kötü cilt enfeksiyonlara veya alerjilere neden olabilir.Ayrıca fırçalarınızda renk birikimi, yüzünüze uygulamak istediğiniz gölgenin gerçekte elde edemeyeceğiniz anlamına gelir.Bunları düzenli olarak temizlemek temiz bir yüz ve gerçek renkleri bulmanıza yardımcı olur.

Yedek fırçayı ne zaman almalıyım ?

Bir fırçanın son kullanma tarihi hakkında genelleme yapamazsınız.Bu sizin kullanımıza bağlı olarak uzun süre kullanmanızı sağlar.Ancak ne kadar kullanıma bağlı olarak bazı fırçalar daha yumuşakken veya sert olan fırçaların özelliğini yitirebilir.Yıllarca aynı makyaj fırçası kullanıyor olabilirsiniz biliyoruz başka fırçalara alışamıyorsunuz.Ancak hemen onu fırlatın kullanmayın çöpe atın.Hiç bir şey gözünüze çarpmıyorsa üç ayda bir fırçalarınızı kontrol edin.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

son yüklenenler

Zayıflama Egzersizleri

Evde spor yapmak isteyenler için egzersiz videolarımıza hoşgeldiniz.

Hamilelikte Bağışıklığınızı Korumak İçin 5 İpucu

Hamileyseniz, hamile kadınların koronavirüs için savunmasız bir grubta olduğunu görmek sizi rahatsız edebilir. Bu, sosyal mesafe önlemleri yoluyla sosyal teması azaltmanız gerektiği...

Yumurtlama Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Gebe kalmaya çalışan kadınlardan en sık sorulan soruları yanıtlıyoruz.Kısa bir soru cevap yazısıdır. S. Bir adet döngüsünde iki kez...

Sperm Sayısını ve Doğurganlığını Artırmanın 5 Yolu

Hamilelik hakkında konuşalım. Bir bebek düşünüyorsanız sperm sayısı çok önemlidir.Erkekler neden bu kadar çok sperm üretmelidir ? Sperm sayısı...

Seveceğiniz Sevimli Pembe Oje

Pembe, tırnaklar için o kadar çok yönlü bir renktir ki, herkesin seveceği bir renk olacağından emin olabilirsiniz. Mutlu gülümseyen yüzlerden ve sevgi...

Benzer konular