Yüzü İnce Gösteren Makyaj Nasıl yapılır ?

0
211

Gün geçtikçe makyaj teknikleride ilerlemektedir.Yüzü ince gösteren makyaj modelleri her geçen yıl daha çok ilerlemektedir.Güzelleşmek adına bir çok kadın bu imkanlardan yararlanmaktadır.Makyaj teknikleri ile günümüzde her şeyi yapmak artık mümkün.Özellikle yüz kontürleme ile bambaşka birine dönüşebilirsiniz.

Yüzü daha ince ve zayıf gösteren makyaj modelleri kilolu bayanların ve yüzü tombul olanların imdadına yetişiyor. Bazı kadınlar kusurlarını kapatmak için makyaj yaparken bazıları ise daha güzel kadın olmak için uğraşmaktadır.

Yüz hatlarınızı daha ince göstermek için makyaj teknikleri neler, yüzü ince gösteren makyaj modelleri gibi bir çok görsel ile size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Kaşlar yüz hatlarınız ile uyumlu ve kavisli olmalıdır.Yüzünüzle uyumlu kavisli kaşlar yüzünüzü ince görünmesi sağlar.Eğer kaşınızda kavis yoksa bir makyaj uzmanından yardım alıp zamanla kavis kaşlara sahip olabilirsiniz.

Göz altlarınızı daha aydınlık ve bakımlı görünmesini sağlayın.Göz altı şişkinlikleri ve morluklarınız varsa mutlaka makyaj ile bu bölgeleri daha aydınlık yapın.Yorgun ve bitkin gözler yüzünüzün daha şiş görünmesine neden olur.Göz altı bakımları ve kapatıcıları ile bu işin üstesinden gelebilirsiniz.Yüzünüzde karanlık kısımlar varsa yine makyaj ile daha aydınlık görünmesini sağlayın.Tüm bunlar yüzün ince görünmesinde etkili makyaj tekniklerindendir.

Gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterin

Büyük gözler her zaman yüz hatlarınızın daha ince görünmesini sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz